AKTUĀLI

Seko savai draudzei arī sociālajos medijos un pievienojies grupai:

Lūgums atbalstīt mācītājmājas remonta projektu
08.08.2016

Labdien!

 

Šajā vasarā mūsu Krimuldas baznīca ir bijusi ļoti noslogota ar dažādiem pasākumiem. Gandrīz katru dienu cilvēki ir braukuši uz baznīcu vai mācītājmāju, lai būtu kopā dievkalpojumos, Bībeles  stundās, kino vakaros, sievu un vīru vakaros, rekolekcijās utt. Šajā nedēļā mācītājmājā bērniem bija nometne un nedēļas nogalē uzņēmām svētceļniekus. Ļoti liels skaits cilvēku šajā vasarā mūsu baznīcā ir baudījušu Dieva tuvumu un par to milzīgs prieks. Drīz beigsies aktīvā sezona, kad baznīca uzņem visvairāk cilvēku un mums būs iespēja ķerties klāt dažādiem saimnieciskiem darbiem, kas arī ir ļoti svarīgi.

 

Mēs vēlamies turpināt iesāktos darbus pie mācītājmājas remonta un pilnībā izremontēt telpas mācītājmājas pirmajā stāvā, jo šeit pamatā notiek draudzes dzīve. Remonts nepieciešams altāra telpai, virtuvei, kinozālei un arī mācītāja dzīvoklim. Daudzi cilvēki man ir rakstījuši un teikuši, ka pirmā prioritāte remontos ir tieši mācītāja dzīvoklis, jo tas ir ļoti nožēlojamā stāvoklī – ielūzusi grīda, krītošs apmetums no sienām un griestiem, pelējums sienās utt. Ilgu laiku šogad mācītājs pat bija spiests dzīvot ārpus sava dzīvokļa, jo tur atrasties bija neveselīgi. Tas nav pareizi un mūsu pienākums ir sarūpēt savam mācītājam normālu dzīvesvietu. 

 

Lūdzu Jūs izvērtēt savas iespējas piedalīties šajos darbos! Mums ir nepieciešams gan finansējums, gan arī praktiska palīdzība. Mācītāja dzīvokļa remontam ir nepieciešami ~ 3000 EUR. Altāra telpas, kinozāles un virtuves remontam nepieciešami aptuveni 3500 EUR. Ja mums kopā izdotos savākt ~6500 EUR un atrastos arī cilvēki, kas var palīdzēt praktiskās lietās, mēs līdz Ziemassvētkiem varētu pabeigt šos darbus un Jauno Gadu sagaidīt mācītājmājā siltās, tīrās, mājīgās telpās.

 

Lūdzam savu iespēju robežās noziedot mācītājmājas remontam. Ziedojumu var veikt gan ar pārskaitījumu uz baznīcas bankas kontu, gan arī iemaksāt skaidru naudu draudzes kancelejā uz kvītīm. Maksājuma uzdevumā lūdzu norādiet, ka šis ir “mērķziedojums mācītājmājas telpu remontam”.

Ja Jums pieder uzņēmums, ziedojumu baznīcai varat veikt arī no uzņēmuma, jo baznīcai ir sabiedriskā labuma statuss un ziedotāji saskaņā ar likumu iegūst ienākuma nodokļa atlaides.

Baznīcas rekvizīti:
Krimuldas evaņģēliski luteriskā draudze
Reģ.nr.90000448211
LV44UNLA0027800700824

Ja Jums ir kādi priekšlikumi, arī tos ļoti gaidīšu.


Ar laba vēlējumiem,

 

Artis Krasts

Krimuldas baznīcas priekšnieks
t.26699005

REKLĀMA

Svētku galdam!
Ezernieki

JAUTĀJUMI

SKATIES FILMU

KĀ MŪS ATRAST?
Austris Juris Rāviņš, mācītājs
gsm: +371 26342291

Artis Krasts, draudzes priekšsēdētājs
gsm: +371 26699005


Rīgas - Valmieras šoseja, līdz Raganai. Iebraucot Raganā pagrieziens pa labi apm. 5 km uz Siguldas pusi, 3,5 km, uz ceļa pa labi atradīsiet Krimuldas baznīcu.
KONTAKTI
"KRIMULDAS BAZNĪCA" Evanģēliski luteriskā draudze

p/n Ragana, "Mācītāja māja",
Krimuldas pagasts, Rīgas rajons,
LV-2144

Tel: +371 7708506

e-pasts: info@krimuldasbaznica.lv

  Pēdējo reizi papildināts: 31.07.2018 © 2018 Krimuldas Baznīca